محصولات شابلی اردکان

محصولات شابلی

شرکت حلوا ارده شابلی از بهترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده این محصول غذایی مقوی در شهرستان اردکان در شمال استان یزد می باشد.
همانطور که می دانید تنوع تولیدات و محصولات غذایی در کشور های مختلف جهان بسیار زیاد است و این امر در مورد کشور ما نیز صادق است البته لازم به ذکر است که در کشور ما به جهت تمدن کهن و فرهنگ غنی مردمان مان تولید و طبخ انواع غذاهای سنتی و محلی رواج بیشتری دارد. برخی از این غذاهای سنتی به صورت محصولات تجاری درآمده و تولید و فروش آن علاوه بر شهرهای مربوطه در سایر شهرهای ایران نیز رواج دارد.

کنجد و حلوا ارده کنجدی درجه یک اردکان

همانطوری که می دانید کنجد یکی از مهم ترین دانه های روغنی می باشد که در صنعت تولید محصولات غذایی جایگاه بسیار مهمی دارد به طوریکه انواع محصولات غذایی از این دانه مهم روغنی تولید می گردند. شاید مهم ترین محصول غذایی ای که از دانه روغنی کنجد به دست می آید روغن کنجد است که از استخراج مواد روغنی این دانه حاصل شده و بازار فروش بسیار مناسبی در داخل و خارج از کشور دارد. البته لازم به ذکر است که از حلوا ارده کنجدی و حلوا شکری نیز می توان به عنوان محصولات مهم به دست آمده از کنجد اشاره کرد.

صنعت تولید حلوا ارده در شهرستان اردکان

شهرستان اردکان در استان پهناور یزد از مهم ترین مراکز تولید و فرآوری محصولات پایه کنجدی در ایران است زیرا شرکت ها و کارگاه های متعددی در این شهر به تولید و فرآوری دانه روغنی کنجد پرداخته و با تولید انواع محصولات مانند حلوا ارده و حلوا شکری نقش موثری در اقتصاد و صنعت شهرستان اردکان و استان یزد ایفا می کنند. شرکت حلوا ارده شابلی از مهم ترین و مشهورترین شرکت های تولیدکننده ارده، حلوا ارده و بسیاری از محصولات کنجدی دیگر در اردکان می باشد.

فروشگاه کوریچ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *